Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
VYPEČENÉ KOUSKY

VYPEČENÉ KOUSKY...

Už od začátku jsme se usoudili, že jsme strategicky kromě domova vybrali chaloupku, u které by bylo hřích občas neudělat nějakou tu prasárnu zalévanou místním tradičním mokem:-) Zatím stále úspěšně sabotujeme přání našich přátel, abychom uspořádali veselku, aby byl nějaký výjimečný důvod pro pravou a nefalšovanou ... Naštěstí i bez této události máme tu čest, že se naše hacienda stane každý rok začátkem léta místem pro valnou hromadu našich kamarádů a pořádnou oslavu narozenin, svátků, přežití dalšího roku a vlastně vůbec oslavy radostí života :-))) 

V té době má naše chatrčka příležitost pořádně načichnout vůní pečeného prasátka a nasáknout všeobecným veselím a dobrou náladou... A její obyvatelé jakbysmet:-) A rádi:-)))

rok 2006

 

       

Tedy přátelé, jestli se nám budete rozrůstat tímhle tempem, brzy nám nezbyde, než se domluvit s Gábinou a sfúzovat se sousedy!:-)))

    

         

rok 2005

 

2007

 Vypečené kousky na zahradě vonívají i jindy, i když v odlišném množství a splachovány bývají posilovači trávení nejen místními ale i cizokrajnými ... :-)

   

 

 

   

 

 

TOPlist
Tvorba webových stránek na WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek